معرفی توانمندی های شرکت‌های حوزه نفت و گاز پارک فناوری پردیس

معرفی توانمندی های شرکت‌های حوزه نفت و گاز پارک فناوری پردیس

معرفی توانمندی های شرکت‌های حوزه نفت و گاز پارک فناوری پردیس

نشست شرکت گروه توسعه نفت و گاز پارسیان و پارک فناوری پردیس به همت مرکز تجاری‌سازی پارک فناوری پردیس باهدف بررسی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های حوزه نفت و گاز پارک فناوری پردیس در جهت رفع نیاز فناورانه‌ی این هلدینگ و همچنین بررسی برخی طرح‌ها با رویکرد سرمایه‌گذاری بر روی طرح‌های مربوط به این حوزه برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس‌؛ در این نشست، مرکزتجاری‌سازی پتانسیل و زیرساخت‌های پارک در خصوص تجاری‌سازی و توسعه بازار محصولات دانش‌بنیان و فناور را ارائه نمود.

ازجمله موضوعاتی که در این نشست برای شرکت نفت و گاز پارسیان از جذابیت بالایی برخوردار بود می‌توان به تضمین فناورانه محصولات، افزایش توان فنی و اجرایی شرکت‌ها، پذیرش مسئولیت حقوقی و مالی ساخت تجهیزات فناورانه در صنایع دولتی اشاره کرد.

این نشست که پس از ارسال فراخوان به‌تمامی شرکت‌های پارک و ارزیابی درخواست‌های واصله برگزار گردید، چهار شرکت در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی انتخاب شدند که به ارائه طرح‌ها و محصولات خود پرداختند.

شرکت بیناب‌سنجش دماوند (کوانسنس)؛

دکتر رضایی مدیرعامل شرکت کوانسنس (یکی از متخصصین و کارآفرینان ایرانی بازگشته از خارج کشور) در این جلسه به ارائه آنا لیزهای لیزری آنلاین به‌عنوان یکی از مهم‌ترین محصولات ابزار دقیق صنایع نفت و گاز پتروشیمی پرداخت که مورد استقبال قابل‌توجه نمایندگان شرکت نفت و گاز پارسیان قرار گرفت.

شرکت ناموران قرن پانزدهم خورشیدی؛

این شرکت با ارائه فناوری نوین لیزر شاک‌پینینگ به‌عنوان مهم‌ترین راه‌کار افزایش عمر قطعات مکانیکی توانست نظر مدیران و کارشناسان شرکت نفت و گاز پارسیان را نسبت به فناوری‌های ایجادشده در زیست‌بوم پارک فناوری پردیس به خود جلب نماید.

شرکت آتیه پرداز شریف؛

راپچردیسک به‌عنوان محصول کلیدی و تحریمی صنعت نفت‌، گاز و پتروشیمی توسط تیمی از متخصصین دانشگاه شریف به نمایندگان هلدینگ پارسیان ارائه شد.

شرکت توسعه دانش و فناوری ایلیا؛

در ادامه بازدیدی از شرکت ایلیا که اولین تولیدکننده کاتالیست‌ها در کشور می‌باشد با هدف سرمایه‌گذاری هلدینگ پارسیان در این شرکت صورت پذیرفت. دکتر کازرونی، مدیر عامل شرکت ایلیا با ارائه پیچیدگی‌های فنی و تأثیری که این محصول در افزایش درامد پالایشگاه‌های نفتی خواهد داشت سرمایه‌گذاری هلدینگ پارسیان در این محصول استراتژیک را به خود جلب کرد.

منبع: پارک فناوری پردیس

لینک خبر

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + نه =

نوشته های مرتبط

برگزیده برترین جایزه فناور در کشور عضو پارک فناوری پردیس

برگزیده برترین جایزه فناور در کشور عضو پارک فناوری پردیس

در نوزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده کشور که با حضور معاون اول رییس‌جمهور، معاونعلمی و فناوری رئیس‌جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد از۱۸ پژوهشگر،  ۵ فناور برگزیده کشور و۵ نفر از استانداران حامی فناوری و پژوهش در کشور تجلیل به عمل آمد که دکتر عباس شاهمرادی، مدیرعامل شرکتآرا پژوهشازپارکفناوریپردیس نیز به عنوان فناور برتر انتخاب شدند. سید عباس شاهمرادی زواره، مدیرعامل شرکت آرا پژوهش، یکی از شرکت‌های پارک فناوری پردیس است که امروزتوانست پس از سال‌ها تلاش و کوشش جایزه برترین فناور کشور را دریافت کند.…خواندن ادامه

کلیدواژه خود را وارد کنید