ثبت‌نام دوره آموزشی جامع تکنیک‌های ارائه به مخاطب

ثبت‌نام دوره آموزشی جامع تکنیک‌های ارائه به مخاطب

ثبت‌نام دوره آموزشی جامع تکنیک‌های ارائه به مخاطب

ثبت‌نام دوره آموزشی جامع تکنیک‌های ارائه به مخاطب با دو کارگاه با موضوع؛ «داستان‌سرایی تصویری برای استارت‌آپ و کسب‌کارها» و «طراحی خلاقانه و تاثیرگذار اسلایدها در فایل ارائه» به‌منظور برگزاری در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه ۱۹ و ۲۰ دی‌ماه از سوی مرکز توسعه کسب و کار فناوری پردیس آغاز شد.

به‌گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، این رویداد آموزشی که با همکاری نخستین مرجع اینفوگرافیک فارسی ایران برگزار می‌شود به آموزشی مفاهیم مربوط به داستان‌سرایی و تنظیم سناریو و فراز و فرودهای یک ارائه متناسب طی کارگاه اول خواهد پرداخت و کارگاه دوم به بررسی و آموزش ابزارهای گرافیکی و متنی، استفاده از اینفوگرافی و انیمیشن با تاکید بر نرم‌افزار PowerPoint اختصاص خواهد داشت.

متقاضیان ثبت‌نام می‌توانند از طریق سایت EventBox و لینک‌های ذیل برای ثبت‌نام در دوره کامل یا هر کدام از کارگاه‌ها به‌صورت جداگانه اقدام نمایند.

گفتنی است ارائه محتوایی مناسب در قالب فایل Presentation در مراحل مختلفی از توسعه یک فناوری یا محصول دانش‌بنیان به ویژه در بخش تامین مالی طرح یا محصول، جذب حمایت مالی و معنوی یا در مرحله فروش محصول از اهمیت بالایی برخوردار است. تنظیم محتوای متنی مناسب و کافی، انتخاب‌های گرافیکی متناسب، تنظیم سناریو و تنظیم فراز و فرودهای داستانی ارائه، از ویژگی‌های تعیین کننده یک ارائه مطلوب به شمار می‌رود.

www.eventbox.ir/power-point

منبع: پارک فناوری پردیس

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =

نوشته های مرتبط

برگزیده برترین جایزه فناور در کشور عضو پارک فناوری پردیس

برگزیده برترین جایزه فناور در کشور عضو پارک فناوری پردیس

در نوزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده کشور که با حضور معاون اول رییس‌جمهور، معاونعلمی و فناوری رئیس‌جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد از۱۸ پژوهشگر،  ۵ فناور برگزیده کشور و۵ نفر از استانداران حامی فناوری و پژوهش در کشور تجلیل به عمل آمد که دکتر عباس شاهمرادی، مدیرعامل شرکتآرا پژوهشازپارکفناوریپردیس نیز به عنوان فناور برتر انتخاب شدند. سید عباس شاهمرادی زواره، مدیرعامل شرکت آرا پژوهش، یکی از شرکت‌های پارک فناوری پردیس است که امروزتوانست پس از سال‌ها تلاش و کوشش جایزه برترین فناور کشور را دریافت کند.…خواندن ادامه

کلیدواژه خود را وارد کنید