تأمین نیازهای تحقیقاتی صنعت برق کشور توسط شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس

تأمین نیازهای تحقیقاتی صنعت برق کشور توسط شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس

تأمین نیازهای تحقیقاتی صنعت برق کشور توسط شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس

پس از بازدید کارشناسان ارشد شرکت توانیر از پارک فناوری پردیس و آشنایی با توانمندی و قابلیت‌های محققین و مجموعه شرکت‌های عضو، پیشنهاد همکاری این مجموعه در تأمین نیازهای تحقیقاتی صنعت برق کشور توسط این گروه مطرح گردید.

به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مهندس عمری رئیس گروه بازرسی و کنترل کیفی تجهیزات شرکت توانیر ضمن استقبال از همکاری شرکت‌های مستقر در حوزه‌های مختلف مرتبط با صنعت برق در پارک فناوری پردیس ابراز امیدواری کرد، نیازهای این صنعت با توجه به حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و صاحبان ایده در این پارک مرتفع و مسیر ارتباط محققین با این شرکت هموار گردد.

مهندس لعلی از کارشناسان ارشد گروه راهبری و ارزیابی تحقیقات شرکت‌های توانیر نیز گفت: محققین می‌توانند به عناوین اولویت‌های تحقیقاتی سال ۱۳۹۷ شرکت توانیر و شرکت‌های زیرمجموعه از طریق سامانه تحقیقات برق به آدرس satab.tavanir.org.ir   دسترسی داشته و با مراجعه به بانک اطلاعاتی اولویت‌های تحقیقاتی در این سامانه، عنوان تحقیق موردنظر را انتخاب و پس از ثبت‌نام در سامانه، فرم پیشنهاد پروژه را تکمیل و به شرکت مربوطه جهت بررسی ارسال نمایند. پژوهشگران می‌توانند در مورد چگونگی انجام اولویت‌ها با شماره تلفن مربوطه که در اطلاعات هر اولویت درج‌شده است تماس حاصل و یا به نشانی شرکت ذی‌ربط مراجعه نمایند.

منبع: پارک فناوری پردیس

لینک خبر

پیام خود را بنویسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − یازده =

نوشته های مرتبط

برگزیده برترین جایزه فناور در کشور عضو پارک فناوری پردیس

برگزیده برترین جایزه فناور در کشور عضو پارک فناوری پردیس

در نوزدهمین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برگزیده کشور که با حضور معاون اول رییس‌جمهور، معاونعلمی و فناوری رئیس‌جمهور، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد از۱۸ پژوهشگر،  ۵ فناور برگزیده کشور و۵ نفر از استانداران حامی فناوری و پژوهش در کشور تجلیل به عمل آمد که دکتر عباس شاهمرادی، مدیرعامل شرکتآرا پژوهشازپارکفناوریپردیس نیز به عنوان فناور برتر انتخاب شدند. سید عباس شاهمرادی زواره، مدیرعامل شرکت آرا پژوهش، یکی از شرکت‌های پارک فناوری پردیس است که امروزتوانست پس از سال‌ها تلاش و کوشش جایزه برترین فناور کشور را دریافت کند.…خواندن ادامه

کلیدواژه خود را وارد کنید