دربــــــــاره مــــا

شرکت سنجش فناوری خاورمیانه ، در سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه خدمات مشاوره فناوری دارای یک زنجیره کامل حوزه تجاری سازی شروع به کار نمود و رفته رفته گستره خدمات خود را گسترش داد.آیینه تمام نمای این موفقیت ، رضایت بالای مشتریان و گواهی دانش بنیان این شرکت می باشد که خود نشان ارزش و کیفیت بالای خدمات است .

چشم انداز

در افق ۱۴۰۴ شرکت سنجش فناوری خاورمیانه مجري اصلی خدمات مشاوره فناوري داراي یک زنجیره ارزش کامل حوزه تجاري سازي جهت ارایه به سیاست گذاران و ذینفعان این حوزه خواهد بود. 

 

ماموريت

سنجش فناوری خاورمیانه به عنوان یک سازمان یادگیرنده با تکیه بر قابلیت هاي پویا و نیروي انسانی متخصص خود به مشتریان کمک میکند تا مسیر صحیح تجاري سازي محصولات را به بهترین وجه ممکن طی نمایند.

ارزش ها

  • امانت داری
  • دقت و سرعت عمل
  • خلاقیت و بهره گیري از دانش روز
  • تعهد و مسئولیت پذیري

چرا باید به سنجش اعتماد کنیم؟

سابقه درخشان، دانش فنی و تعهد ما، مهمترین علت است.

پروژه های موفق

788

رضایت مشتریان

96.3 %

سابقه فعالیت

۱۰ سال

مشتری خصوصی

172

مشتری دولتی

23

مشتری خصولتی

19

با ما بیشتر آشنا شوید

تا کنون بیش از 70 نفر از صاحب‎نظران و خبرگان حوزه­های مکانیک، الکترونیک، سخت افزار، شیمی، برق و مخابرات، مگاترونیک، نانو، داروسازی، بیوتکنولوژی، هوافضا، تجهیزات پزشکی، کامپیوتر، عمران، مالی و حسابداری، داروسازی، نفت و گاز و پتروشیمی، گیاه شناسی و IT و... شرکت سنجش فناوری خاورمیانه را در انجام امور کارشناسی و تحلیلی همراهی نموده­‌اند.

اعضــــــای شرکــــت

مجوز ها و گواهینامه ها

افتخارات

دریافت کاتالوگ شرکت

شما می توانید با دریافت کاتالوگ شرکت از طریق زیر با خدماتی که شرکت سنجش ارائه می دهد بیشتر آشنا شوید و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

دانلود download icon

شرکت سنجش فناوری همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان خود بوده است و سعی نموده با ساختن سابقه و رزومه ای درخشان و موفق این موضوع را پیش ببرد.

خدمات ما

جهت دریافت مشاوره، می توانید برای ما پیام ارسال نمایید یا از طریق تماس با ما، یکی از روش ها را انتخاب کنید، در کم ترین زمان پاسخگوی شما هستیم.

تماس با ما