دربــــــــاره مــــا

دربــــــــاره مــــااز آنجا كه دانش فنی جزء دارايی‌های فکری بوده و از ارزش غیر ملموس برخوردار است، تبديل كردن ارزش غیر ملموس آن به ‌صورت ملموس و بيان آن به زبان پولی، هدف اصلی ارزش‌گذاری ناوری می‌باشد.

چشم انداز

در افق ۱۴۰۴ شرکت سنجش فناوری خاورمیانه مجري اصلی خدمات مشاوره فناوري داراي یک زنجیره ارزش کامل حوزه تجاري سازي جهت ارایه به سیاست گذاران و ذینفعان این حوزه خواهد بود. 

 

ماموريت

سنجش فناوری خاورمیانه به عنوان یک سازمان یادگیرنده با تکیه بر قابلیت هاي پویا و نیروي انسانی متخصص خود به مشتریان کمک میکند تا مسیر صحیح تجاري سازي محصولات را به بهترین وجه ممکن طی نمایند.

ارزش ها

  • امانت داری
  • دقت و سرعت عمل
  • خلاقیت و بهره گیري از دانش روز
  • تعهد و مسئولیت پذیري

چرا باید به سنجش اعتماد کنیم؟

سابقه درخشان، دانش فنی و تعهد ما، مهمترین علت است.

پروژه های موفق

۸۵۰

رضایت مشتریان

۹۰

سابقه فعالیت

۱۰

مشتری خصوصی

۱۰۲۴

مشتری دولتی

۸۴۵

مشتری خصولتی

۵۴

با ما بیشتر آشنا شوید

از آنجا كه دانش فنی جزء دارايی‌های فکری بوده و از ارزش غیر ملموس برخوردار است، تبديل كردن ارزش غیر ملموس آن به ‌صورت ملموس و بيان آن به زبان پولی، هدف اصلی ارزش‌گذاری ناوری می‌باشد

اعضــــــای شرکــــت

مجوز ها و گواهینامه ها

افتخارات

دریافت کاتالوگ شرکت

شما می توانید با دریافت کاتالوگ شرکت از طریق زیر با خدماتی که شرکت سنجش ارائه می دهد بیشتر آشنا شوید و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

دانلود download icon

شرکت سنجش فناوری همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان خود بوده است و سعی نموده با ساختن سابقه و رزومه ای درخشان و موفق این موضوع را پیش ببرد.

خدمات ما

جهت دریافت مشاوره، می توانید برای ما پیام ارسال نمایید یا از طریق تماس با ما، یکی از روش ها را انتخاب کنید، در کم ترین زمان پاسخگوی شما هستیم.

تماس با ما